WR12W4R02FTL
MFR.Part #
WR12W4R02FTL
JLCPCB Part #
C368073
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS