WR12W3R16FTL
MFR.Part #
WR12W3R16FTL
JLCPCB Part #
C368064
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS