WR12W3R01FTL
MFR.Part #
WR12W3R01FTL
JLCPCB Part #
C368063
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS