WR12W3304FTL
MFR.Part #
WR12W3304FTL
JLCPCB Part #
C364151
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS