WR12W2R10FTL
MFR.Part #
WR12W2R10FTL
JLCPCB Part #
C368048
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS