WR12W2674FTL
MFR.Part #
WR12W2674FTL
JLCPCB Part #
C2612897
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS