WR12W2554FTL
MFR.Part #
WR12W2554FTL
JLCPCB Part #
C368044
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS