WR12W1R20FTL
MFR.Part #
WR12W1R20FTL
JLCPCB Part #
C168519
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS