WR12W1R02FTL
MFR.Part #
WR12W1R02FTL
JLCPCB Part #
C2612825
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.02Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS