WR10X2001FTL
MFR.Part #
WR10X2001FTL
JLCPCB Part #
C2909483
Description
200V 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS