WR10X1801FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR10X1801FTL
JLCPCB Part #
C5832040
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS