WR10W1R00FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR10W1R00FTL
JLCPCB Part #
C171204
Package
1210
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 200V 333mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS