WR08X88R7FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08X88R7FTL
JLCPCB Part #
C368009
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS