WR08X8873FTL
MFR.Part #
WR08X8873FTL
JLCPCB Part #
C368008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS