WR08X8662FTL
MFR.Part #
WR08X8662FTL
JLCPCB Part #
C334944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS