WR08X8251FTL
MFR.Part #
WR08X8251FTL
JLCPCB Part #
C170970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS