WR08X8201FTL
MFR.Part #
WR08X8201FTL
JLCPCB Part #
C334941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS