WR08X8200FTL
MFR.Part #
WR08X8200FTL
JLCPCB Part #
C168475
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS