WR08X7873FTL
MFR.Part #
WR08X7873FTL
JLCPCB Part #
C334938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS