WR08X68R0FTL
MFR.Part #
WR08X68R0FTL
JLCPCB Part #
C168472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS