WR08X6650FTL
MFR.Part #
WR08X6650FTL
JLCPCB Part #
C334931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS