WR08X5360FTL
MFR.Part #
WR08X5360FTL
JLCPCB Part #
C334921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS