WR08X5111FTL
MFR.Part #
WR08X5111FTL
JLCPCB Part #
C170924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS