WR08X5100FTL
MFR.Part #
WR08X5100FTL
JLCPCB Part #
C164006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS