WR08X4991FTL
MFR.Part #
WR08X4991FTL
JLCPCB Part #
C163997
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS