WR08X4530FTL
MFR.Part #
WR08X4530FTL
JLCPCB Part #
C367974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS