WR08X4021FTL
MFR.Part #
WR08X4021FTL
JLCPCB Part #
C168451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS