WR08X3163FTL
MFR.Part #
WR08X3163FTL
JLCPCB Part #
C384115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS