WR08X2262FTL
MFR.Part #
WR08X2262FTL
JLCPCB Part #
C2612497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS