WR08X2151FTL
MFR.Part #
WR08X2151FTL
JLCPCB Part #
C334883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS