WR08X2102FTL
MFR.Part #
WR08X2102FTL
JLCPCB Part #
C170838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS