WR08X1R3JTL
MFR.Part #
WR08X1R3JTL
JLCPCB Part #
C367927
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS