WR08X18R2FTL
MFR.Part #
WR08X18R2FTL
JLCPCB Part #
C334881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS