WR08X1243FTL
MFR.Part #
WR08X1243FTL
JLCPCB Part #
C367904
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS