WR08X10R2FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08X10R2FTL
JLCPCB Part #
C367899
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS