WR08W9R09FTL
MFR.Part #
WR08W9R09FTL
JLCPCB Part #
C367896
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS