WR08W9314FTL
MFR.Part #
WR08W9314FTL
JLCPCB Part #
C2649181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS