WR08W8R25FTL
MFR.Part #
WR08W8R25FTL
JLCPCB Part #
C367892
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS