WR08W6R04FTL
MFR.Part #
WR08W6R04FTL
JLCPCB Part #
C367883
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS