WR08W6344FTL
MFR.Part #
WR08W6344FTL
JLCPCB Part #
C367881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS