WR08W5R49FTL
MFR.Part #
WR08W5R49FTL
JLCPCB Part #
C367877
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS