WR08W5R10FTL
MFR.Part #
WR08W5R10FTL
JLCPCB Part #
C168466
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS