WR08W5494FTL
MFR.Part #
WR08W5494FTL
JLCPCB Part #
C3942860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS