WR08W3R92FTL
MFR.Part #
WR08W3R92FTL
JLCPCB Part #
C2612622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS