WR08W2R67FTL
MFR.Part #
WR08W2R67FTL
JLCPCB Part #
C2612912
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS