WR08W2744FTL
MFR.Part #
WR08W2744FTL
JLCPCB Part #
C2612590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS