WR08W2704FTL
MFR.Part #
WR08W2704FTL
JLCPCB Part #
C170861
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS