WR08W2104FTL
MFR.Part #
WR08W2104FTL
JLCPCB Part #
C2612756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS