WR08W1R43FTL
MFR.Part #
WR08W1R43FTL
JLCPCB Part #
C367833
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS