WR08W1R24FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08W1R24FTL
JLCPCB Part #
C2612761
Package
0805
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.24Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS